Nastavení prohlížeče
Přidat do oblíbených Přidat do oblíbených
Nastavit jako výchozí Nastavit jako výchozí
Zasílat novinky Zasílat novinky


Klub Felicia tuning

Základní škola a mateřská škola Rokytno
2. školní ples

V sobotu 25.března se uskutečnil 2. školní ples. Na jeho přípravě a organizaci se podíleli všichni zaměstnanci školy i děti z MŠ a žáci ZŠ.

Účastníky plesu jistě překvapily "Borověnky" z Borku svými krásnými kroji. Nejeden návštěvník si podupával do rytmu při zpěvu lidových písní. Vystoupení Borověnek bylo velmi přirozené, srdečné a nakažlivé. Vděčíme jim za příjemné otevření našeho plesu.

Všichni jsme se těšili na nejmladší tanečníky, žáky 1. - 5. ročníku, se kterými vystoupení nacvičila pí. Milada Reinberková. Nezklamali a nejedno mateřské srdíčko se dmulo pýchou nad malým tanečníkem, tanečnicí. Potěšili nás i bývalí žáci, kteří si nenechali ples své školy ujít. Všechny návštěvníky při jejich tanečních kreacích doprovázela hudba ve složení Mgr. Karel Přibyl, Oldřich Reinberk, Tomáš Přibyl. Příjemné bylo, že se snažili vyhovět hudebním přáním účastníků plesu.

K zdárnému průběhu plesu přispěly i ceny do tomboly. Výherci si jich mezi sebe rozdělili 100. Všech, kteří do tomboly přispěli si vážíme a touto cestou firmám, podnikatelům i jednotlivcům ještě jednou děkujeme.

Firmy:
Pan Černý - zemědělská výroba
Pan Loskot - pekárna Rokytno
Pan Danel - Dabro
Pan Ladislav Soukal - soukromý zemědělec
PACIFIC DIRECT - Holice v Čechách
PELUSA - Bukovina nad Labem
DIMPO - Pardubice
EXVER - Staré Ždánice
ŽAMPIONÁRNA - Borek

Manželé: Stilerovi, Boltíkovi, Holubovi, Kolínovi, Reinberkovi, Valentovi, Hruškovi, Votrubovi, Štejnarovi, Čáslavští, Ehlovi, pí. Klofátová, Zelinkovi, Lederovi, Matějkovi, Raabovi, Brousilovi, Malířovi, Zbudilovi, Bednářovi, Tomáškovi, Pospíšilovi

Dík patří i všem, kteří se podíleli na ukájení žízně a hladu návštěvníků, příjemné obsluze hospody U Pitrů.


Další fotografie najdete v naší fotogalerii.

Vážení návštěvníci 2. školního plesu, milí příznivci naší školy, děkuji za kladné ohlasy na náš ples. Vydařil se hlavně díky Vám, Vaší pohodě, která přispěla k vytvoření téměř rodinné atmosféry. Těšíme se, že se s Vámi sejdeme na 3. školním plese.


Lukáš Hošek ©1999-2018