Nastavení prohlížeče
Přidat do oblíbených Přidat do oblíbených
Nastavit jako výchozí Nastavit jako výchozí
Zasílat novinky Zasílat novinky


Klub Felicia tuning

Ocenění
Zlatý erb 2007
Jako tradičně se naše obec Rokytno účastnila soutěže o nejlepší webové stránky obce. A i letos získala první místo za cenu veřejnosti.

Zlatý erb 2006
Naše obec Rokytno se již po třetí účastnila soutěže o nejlepší webové stránky obce. Získala první místo za nejlepší webové stránky obce a obdržela cenu veřejnosti.
Soutěž Zlatý erb 2006 vyhlásilo Sdružení Zlatý erb pod záštitou Ministerstva informatiky ČR, Ministerstva vnitra ČR a Ministerstva pro místní rozvoj ČR. Krajská kola vyhlašují kraje ČR. Soutěž je pořádána ve spolupráci se sdružením Český zavináč, Svazem měst a obcí ČR, portálem Města a obce online a konferencí ISSS. Soutěž je součástí iniciativ v rámci kampaně Březen - měsíc Internetu..
Cílem soutěže je podpořit modernizaci místní a regionální veřejné správy prostřednictvím rozvoje informačních služeb poskytovaných občanům i specifickým skupinám uživatelů s využitím internetu a ostatních elektronických médií, a přispět tak k rozvoji kvality života ve městech, obcích a krajích České republiky.

Zlatý erb 2004
Obec Rokytno se v roce 2004 poprvé účastnila soutěže o nejlepší webové stránky obce a umístila se na druhém místě. Podrobné hodnocení najdete na stránkách Zlatý erb 2004.
Výsledky krajského kola o nejlepší webové stránky obce:
  1. Lukavice
  2. Rokytno
  3. Javorník

Poděkování MVČR 2002
Ministerstvo vnitra České republiky vyslovuje poděkování za účast na záchranných pracích a likvidaci následků povodní v roce 2002.

Vesnice oceněné za vesnickou knihovnu 2000
Cílem soutěže Vesnice roku v Programu obnovy venkova je snaha povzbudit obyvatele venkova k aktivní účasti na vývoji svého domova, zveřejnit rozmanitost a pestrost uskutečňování programů obnovy vesnic a prokázat široké veřejnosti význam venkova.
Vyhlašovatelé soutěže jsou Spolek pro obnovu venkova, Svaz měst a obcí ČR a Ministerstvo pro místní rozvoj.
Spolupracující úřady a organizace jsou Kancelář prezidenta ČR, Ministerstvo zemědělství, Ministerstvo životního prostředí, Ministerstvo kultury, Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu a Svaz knihovníků a informačních pracovníků.
Obec Rokytno byla přihlášena do soutěže Vesnice roku v letech 1999, 2000, 2001, 2003.
Zdroj: PN

Lukáš Hošek ©1999-2018