Nastavení prohlížeče
Přidat do oblíbených Přidat do oblíbených
Nastavit jako výchozí Nastavit jako výchozí
Zasílat novinky Zasílat novinky


Klub Felicia tuning

Voříškiáda 2006

7.10.2006 Kolín - Anička Šimečková (rozená Chmelíková) se jako zástupce obce Rokytno zúčastnila premiérové přehlídky voříšků, pořádané místním Psím útulkem a Domem dětí a mládeže v kolínských Borkách.

Voříškiáda 2006 Voříškiáda 2006

Za účasti více jak 60 zástupců tohoto oblíbeného "plemene" se v příjemné kaštanové aleji a na přilehlých trávnících a cestičkách soutěžilo v promenádě, překážkovém běhu a volné disciplíně "ukaž co umíš. Ani psíčkům, ani jejich páníčkům nic nevadilo, že je občas zkropila chladnější dešťová přeháňka, všeobecné nadšení dalo na tyto drobné útrapy zapomenout. Anička rozhodně neudělala své domovské obci ostudu. Získala si jak srdce kolemjdoucích, kteří neustále žádali o možnost udělat si foto, tak nakonec i přízeň a hlasy poroty a zcela mocně vybojovala v kategorii středních a větších psů úžasné 1. místo.

Voříškiáda 2006 Voříškiáda 2006

A na důkaz své dobré povahy, kterou zdědila jak po své psí mamince, tak zcela jistě po kolem letícím otci, netopýrovi ušatém, věnovala svou výhru, čítající od pytle granulí, přes mlsky až po psí hračky, všem kamarádům, kteří nemají takové štěstí a jsou nuceni pobývat ve voliérách kolínského útulku.

Blahopřejeme!

Voříškiáda 2006
Yann

Lukáš Hošek ©1999-2018